معرفی کمپانی Brillux

رنگ بریلوکس محصول ۱۲۵ سال تجربه

معرفی کمپانی Brillux

“بریلوکس… فراتر از رنگ”
کمپانی Brillux آلمان با قدمتی بیش از ۱۰۰ سال در تولید رنگ، با ارائه بیش از ۱۲۰۰۰ نوع محصول رنگ و جلا برای انواع پروژه های مربوط به رنگ، دکور و پلاستر، به عنوان یکی از بهترین کمپانی های رنگ اروپا مطرح است. معنای کلمه Brillux “کیفیت برتر” است و این کمپانی در جهت حفظ این عنوان، همواره محصولاتی مطابق با بالاترین استاندارها و در عین حال دوستدار محیط زیست به مشتریان ارائه داده است.
فلسفه کمپانی
بعد از گذشت ۱۰۰ سال، کمپانی Brillux همچنان شعار “فراتر از رنگ” را حفظ کرده است تا همواره موظف باشد تا بهترین و تازه ترین راهکار ها را در جهت پیشرفت فعالیت های تجاری مشتریانش، به آنها ارائه دهد. از این رو همیشه با رنگرزان، معماران وسازندگان در سراسر دنیا، ارتباط مستقیم داشته تا هر چه بهتر نیازهای اجرایی آنها را شناسایی و در جهت رفع آنها بشتابد و به این دلیل، دارای بزرگترین زنجیره فروش در کشور آلمان است.

پیشینه ادعای “فراتر از رنگ” از سالیان دور آغاز شد، در سال ۱۸۸۹ شرکتی با نام Hobrecker & Konig برگرفته از نامهای متخصصین آن در Muenster آلمان شروع به کار کرد. این شرکت بر آن شد تا علاوه بر محصولات درجه یک، مشاوره و خدمات پس از فروش متفاوت نیز به مشتریان ارائه دهد که در آن زمان ایده ای جدید محسوب میشد. پس از تبدیل شرکت به کمپانی Brillux خط مشی تمرکز بر نیاز مشتریان تغییر نکرد و تا امروز نیز ادامه دارد.

مرکز تحقیق و توسعه Brillux

بریلوکس محصول فناوری برتر

مرکز تحقیق و توسعه کمپانی Brillux در شهر Muenster آلمان واقع شده است. این مرکز همواره مشغول ارائه راهکار های خلاق اجرایی، فرمولاسیونهای جدید در جهت نگهداری محیط زیست و کیفیت بالاتر محصولات، به مشتریان است. در این جهت این کمپانی مخترع برخی از تجهیزات تولید نیز بوده است که به طور مثال میتوان به سیستم تعلیق حرارت خروجی (ETICS) اشاره کرد که نسبت به سایر سیستمهای تعلیق که در کمپانی های مشابه مورد استفاده قرار میگیرند، از مزیت های محیط زیستی زیادی برخوردار میباشد.

تنوع محصول

Brillux تولید کننده بیش از ۱۲۰۰۰ نوع محصول رنگ و جلا

کمپانی Brillux با تولید بیش از ۱۲۰۰۰ نوع محصول رنگ و جلا ابزار رقابتی منحصر به فردی را در اختیار مشتریانش قرار میدهد. مشتریان این فرصت را خواهند داشت تا برای هر نوع پروژه یک پکیج محصول (Product System) با ویژگیهای مورد نظر آن پروژه را ارائه دهند.

مراکز تولید و فروش

Brillux دارای ۴ کارخانه High Tech در آلمان

مراکز تولید

کمپانی Brillux دارای ۴ کارخانه High Tech در کشور آلمان میباشد که همگی از نظر کیفیت تولید و نگهداری از محیط زیست در لیست بهترین کارخانجات اروپا هستند.

دفاتر فروش

کمپانی Brillux علاوه بر ۴ دفتر فروش در کشورهای اتریش، سوییس، هلند و لهستان، از طریق شبکه گسترده نمایندگان، محصولاتش را در سراسر اروپا عرضه میکند.

دوستدار سلامت و محیط زیست

Brillux دارای بالاترین استانداردهای زیست محیطی و سلامتی

به طور قطع افراد حاضر نیستند سلامتشان را برای طراحی به خطر بیندازند. بنابراین قبل از استفاده از بی ضرر بودن محصول اطمینان حاصل میکنند. محصولات کمپانی Brillux با داشتن بالاترین استانداردهای زیست محیطی و سلامتی همواره مورد اطمینان مشتریان بوده است.

از مهمترین استانداردهای محصولات Brillux میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

Low Emission Products
به حداقل رساندن ترکیبات مواد آلی فرار که برای بدن و محیط زیست مضر هستند. به این دلیل محصولات Brillux برای محل کار و زندگی و همچنین محیطهای بسیار حساس مانند مدارس و بیمارستانها، بسیار مناسب هستند.

ضد آلرژی
افراد زیادی از آلرژی به مواد خوراکی رنج میبرند، ولی پارچه ها، مواد آرایشی، کفپوش ها و رنگها هم میتوانند آلرژی زا باشند. Brillux محصولاتی کاملا ضد آلرژی را ارائه میدهد که در آنها ترکیباتی از قبیل فرمالدئید و isothiazolinone به طور کلی حذف شده اند.

TUV approved
TUV شرکت مشاور، ناظر کیفی و آموزشی است که با داشتن ۸۰۰ دفتر در سراسر دنیا، به طور مستقل و در جهت حفظ سلامت انسانها و محیط زیست فعالیت میکند.

Blue angel eco label
Blue angel اولین و بهترین مرکز حافظ سلامت محیط زیست در دنیاست که از سال ۱۹۷۸ فعال است و لیبل eco را تنها به محصولاتی که از بالاترین استانداردهای محیط زیستی و سلامت انسان برخوردارند، اعطا میکند.

محیطهای فوق حساس
مطب دکترها، کلینیک ها و بیمارستانها محیط هایی هستند که از طراحی، بهداشت و تداوم مواد، فوق حساس محسوب میشوند. Brillux محصولاتی کاملا تخصصی برای چنین محیطهای ارائه میدهد.